Hakkımızda

OKULUMUZ

KÜÇÜK KAŞİF ANAOKULU

Hayatta her büyük başarı bir kıvılcımla başlar.

Her Yükselen içindeki potansiyelin ortaya çıkması için gerekli zamanı, sabrı ve çabayı hak eder. Bizler ise bu potansiyeli ortaya çıkarır, kıvılcımdan ülkeyi aydınlatacak alevler yaratırız.

Çocuklarımızın okulunu ve öğretmenlerini sevmesi en önemli önceliğimizdir. Her bir çocuğumuz okuluna mutlu ve huzurlu şekilde gelir. Güçlü akademik kadromuzla öğrencilerimizin temelini sevgi önceliğinde sağlam şekilde inşa ederiz.

Neden Biz ?

Değerli anne ve babalar!


Sizler çocuklarınızın ilk ve en önemli eğitimcilerisiniz. Onları hayata sizlerle ve kendini buna adamış kadromuzla hazırlıyoruz.

Çocuklarının gelişimsel dönemlerine uygun hedefler doğrultusunda, yaratıcı, özgüveni yüksek, kendini ifade edebilen, estetik duygusu gelişmiş, Türkçeyi doğru ve düzgün kullanabilen, ahlaki ve kültürel değerleri bilen, ilköğretime hazır, mutlu ve sağlıklı bireyler yetiştiriyoruz.

Küçük Kaşif Anaokulu

Burası bir okul olmaktan ziyade aile sıcaklığının verildiği, güvenli sevgi dolu eğlenceli çocukların sürekli oturarak bir eğitim almalarındansa; oyunun içinde yaratıcılığını destekleyerek, hayattaki yolunu bulmasına yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Küçük Kaşif Anaokulu olarak, tüm bilgi ve becerilerimizin çocuklarımıza sevgi ve özenle aktarılacağından emin olmak için daha fazla yol kat edeceğiz.

LOKASYON

Okulumuz Hep Açık

Ankara'daki Küçük Kaşif Anaokulunun konumu oldukça merkezi bir yerdir. Kendine ait oyun parkı ve geniş bahçeli binamızla Keçiören’in kalbinde; Basınevler’inin kesişme noktasındayız. Çocuklarımızın rahat ve güvenilir bir ortamda okulumuza ulaşmaları için de şehrin her yerine servis imkanı sunuyoruz.

Tek Başımıza Yeteriz

Özel sınıf - Özel ders

Beceri geliştirme atölyeleri


Değerler eğitimi

Fıtrat eğitimi


Danışman psikolog

Montessori eğitim sistemi


Eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin herhangi bir özel ders almaya ihtiyaç duyulmadan okul tarafından tüm eğitim ihtiyaçlarının gerçekleştirilmesi üzerine kurulmuştur.

Sınavlar sonrasında eksik kazanımlar doğrultusunda öğrenciler bireysel etütler ve ödevlendirmelerle desteklenir ve bu destek, eksik kazanımları kazandırılana kadar sürer.

Sınıflarımız
 

Anaokulu insan gelişiminde eğitimin başlangıç noktasıdır


Her şey merakla ve keşfetme duygusuyla başlar. Bizim eğitim planlamalarındaki temel hedefimiz çocuklarımızın, merak edip keşfetme duygusunu canlı tutarak öğrenmelerini sağlamaktır.

Bize Ulaşın